Magdalena Solis

Psycholog i Psychoterapeutka

Jestem psychoterapeutą specjalizującym się w Terapii Poznawczo – Behawioralnej nr certyfikatu 1004 oraz trenerem biznesu i psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. Aktualnie w trakcie certyfikacji z Terapii Schematów.Swoją pracę terapeutyczną poddaję superwizji u certyfikowanego superwizora – dydaktyka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej (PTTPB).

Staż kliniczny odbyłam w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej SPSK w Lublinie na oddziale Leczenia Zaburzeń Schizofrenicznych oraz na oddziale Psychiatrii Sądowej, gdzie pracowałam m.in. z osobami chorymi na schizofrenię, depresję, chorobę afektywną dwubiegunową, zmagającymi się z lękami oraz z osobami z zaburzoną osobowością.Swoją wiedzę terapeutyczną poszerzałam również na kursach doskonalących z zakresu seksuologii (ponad 100 godzin), prowadzonych przez pracowników Zakładu Seksuologii Medycznej i Psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. med. Zbigniewa Lwa – Starowicza w CMKP w Warszawie.


Doświadczenie zawodowe jako psycholog zdobywałam pracując w szkole (gimnazjum), w prywatnej praktyce psychologicznej, współpracując z fundacjami oraz ośrodkami psychologicznymi a także z ośrodkiem kuratorskim.
Zapraszam na terapię osoby cierpiące na:

  • zaburzenia nastroju
  • zaburzenia lękowe (fobia, napady paniki, lęk uogólniony, lęk społeczny)
  • zaburzenia adaptacyjne
  • osoby doświadczające trudności emocjonalnych
  • kryzysów życiowych oraz trudności w relacjach z ludźmi
  • żyjące w nadmiernym stresie i chcące lepiej radzić sobie z emocjami.