Nasz zespół

Agata Grabowska-Paruszewska

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS na kierunku psychologia kliniczna. Obecnie poszerzam swoją wiedzę jako psychoterapeuta w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.

Prowadzę indywidualną psychoterapię w nurcie poznawczo – behawioralnym i behawioralnym dla dzieci, młodzieży i dorosłych, treningi dla rodziców radzenia sobie z trudnymi zachowaniami dzieci, trening zastępowania agresji dla dzieci i młodzieży.

EMOCJA 2 Ola

Aleksandra Zdancewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.Odbyłam szkolenie z zakresu racjonalnej Terapii Zachowania w Centrum Terapii Poznawczo- Behawioralnej w Poznaniu.
W celu podnoszenia własnych kwalifikacji oraz doskonalenia warsztatu systematycznie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach naukowych.

unnamed

Agnieszka Tousty- Ingielewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS na kierunku Social Psychology i certyfikowanym psychoterapeutą pracującym w nurcie Poznawczo-Behawioralnym .W kontakcie ze mną w atmosferze spokoju, pełnego zaufania i szacunku mają Państwo możliwość mówić o swoich problemach, troskach, niepowodzeniach i rozterkach a także o marzeniach i nadziejach. W swojej pracy wykorzystuję urządzenie do EEG biofeedback.

Image-1

Marta Pyl-Sitnik

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem absolwentka Uniwersytetu SWPS na kierunku Social Psychology oraz Dyplomowanych Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.W pracy terapeutycznej specjalizuje się w pomocy osobom z depresją, fobiami, lękami, natręctwami, nerwicami, zaburzeniami nastroju, kryzysami.
EMOCJA 7 Magda

Magdalena Solis

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą specjalizującym się w Terapii Poznawczo – Behawioralnej oraz trenerem biznesu i psychologiem z wieloletnim doświadczeniem.Zapraszam na terapię osoby cierpiące na zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe (fobia, napady paniki, lęk uogólniony, lęk społeczny), zaburzenia adaptacyjne, osoby doświadczające trudności emocjonalnych, kryzysów życiowych oraz trudności w relacjach z ludźmi, żyjące w nadmiernym stresie i chcące lepiej radzić sobie z emocjami.
EMOCJA 10 Małgorzata

Małgorzata Supińska

Lekarz specjalista psychiatra

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Specjalizację z psychiatrii odbywałam w Szpitalu Nowowiejskim, gdzie pracowałam na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, Oddziale Detoksykacji od Narkotyków i Innych Substancji Psychoaktywnych, Oddziale Psychogeriatrycznym, Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu, Poradni Zdrowia Psychicznego.
EMOCJA 3 Zuzia

Zuzanna Ingielewicz

Psycholog, Psychodietetyk

Jestem psychodietetykiem i żadna trudność w dochodzeniu do upragnionego celu nie jest mi obca. Jeśli Twoim celem jest zdrowe i satysfakcjonujące życie, chętnie pomogę ci do niego dojść. Zrobimy to razem i w taki sposób, że odchudzanie lub uporanie się z zaburzeniami odżywiania przestanie być czymś strasznym i nieprzyjemnym. 

W swojej pracy pomagam osobom cierpiącym na zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, ortoreksja, otyłość), osobom z nadwagą chcącym skutecznie przeprowadzić proces odchudzania, jak również osobom chcącym zmienić coś w swoim życiu na lepsze