Nasi terapeuci: Nazywam się Agnieszka Tousty-Ingielewicz, jestem psychologiem t…

[ad_1]
Nasi terapeuci:

Nazywam się Agnieszka Tousty-Ingielewicz, jestem psychologiem transportu i certyfikowanym psychoterapeutą pracującym w nurcie Poznawczo-Behawioralnym nr 822. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego i doświadczonego superwizora-dydaktyka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Staż kliniczny odbyłam na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Warszawie – Praga Południe, gdzie współpracowałam z osobami z depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, napadami paniki, psychozą. Obecnie pracuję w Fundacji „Pomóż Dorosnąć” w Piasecznie, gdzie stale pomagam dzieciom i młodzieży zmagającej się z depresją, natręctwami, fobiami, ADHD, zespołem Aspergera i innymi. Wspomagam też młodzież z domów dziecka w procesie usamodzielnienia w Fundacji Szczęśliwej Drogi.

W moim gabinecie w atmosferze spokoju, pełnego zaufania i szacunku mają Państwo możliwość mówić o swoich problemach, troskach, niepowodzeniach i rozterkach a także o marzeniach i nadziejach. W swojej pracy wykorzystuję urządzenie do EEG biofeedback.
Zapraszam zarówno dzieci jak i osoby dorosłe które:
• zmagają się z zaburzeniami nastroju, lękami, depresją;
• doświadczają wpływu negatywnych emocji (napadami paniki, fobiami, obsesjami) i pragną się im przeciwstawić;
• mają problemy z odżywianiem;
• nie radzą sobie zestresem;
• doświadczają trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi;
• chcą pogłębić wiedzę o sobie samym, aby świadome kierować swoim życiem.

Prywatnie jestem mamą prawie 7 letniej Marysi i 5 letniej Antosi.

Jeśli Państwo lub ktoś z Waszych bliskich ma problem, w którym mogłabym pomóc proszę o kontakt telefoniczny pod numer: 664-421-740.
[ad_2]

Source