Edit:Pojawily sie nowe. I to caly czas od jednego Pana, który nigdy nie byl na…

[ad_1]
Edit:

Pojawily sie nowe. I to caly czas od jednego Pana, który nigdy nie byl naszym klientem.

Edit:

W nocy negatywne opinie naszego Centrum E-Moc-Ja na Google cudownie zniknęły. Niestety nadal szykanowane są inne osoby w tym Przedszkole Zuch mojej przyjaciółki. Wiem że prawda i dobro zwycięży choć czasem są kamienie, zaspy, kręte drogi… W przyjaciołach tkwi taka siła, która napawa optymizmem. Dziękuję że jesteście!

Drodzy!

Decydujemy się na opublikowanie tego tekstu, ponieważ nie ma w nas zgody na bezkarność osób nieuczciwych oraz na uprawianie czarnego agresywnego marketingu, który w naszej ocenie jest nie do przyjęcia, a szczególnie w tak wspaniałej branży, gdzie zazwyczaj psychologowie i psychoterapeuci okazują sobie wsparcie i pomoc!

Na świecie jest mnóstwo niesprawiedliwości, ale chyba najgorsze co możemy zrobić, to przejść obok niej obojętnie.
Pozwalamy sobie więc na małą prywatę, w związku z pewną sytuacją, której ostatnio doświadczyliśmy.

Na naszym firmowym koncie Google naszego Centrum E-Moc-Ja pojawiły się 2 nieprzychylne opinie pochodzące z fałszywych kont ( My doskonale wiemy kto wystawił tę opinię: jest to osobista wycieczka pewnej osoby, przez którą jesteśmy nękani od dłuższego czasu. Sprawa jest zgłoszona do odpowiednich władz).

Bardzo cieżko jest nam pozostać w przeświadczeniu, iż jesteśmy bezradni i nie możemy nic z tym zrobić, zatem wpadliśmy na pomysł, aby ten cały negatywizm, tą nieuczciwość i jej konsekwencje przykryć tym co pozytywne i dobre. Dlatego jeśli jest coś za co lubicie, cenicie, szanujecie i chcielibyście się tym podzielić ze światem 🙂, to bylibyśmy Wam niebywale wdzięczni, szczególnie teraz.

Nie chcemy tworzyć fałszywych kont i obierać za strategię zasad, jakimi kierują się osoby nieuczciwe. Chcielibyśmy właśnie, żeby wygrała uczciwość i lata naszej ciężkiej pracy, jaką włożyliśmy, w to, aby spełnić oczekiwania osób,które miały okazję z nami współpracować. Niech wypowiedzą się one, osoby które naprawdę nas znają!!! Ani jedna negatywna opinia na portalu Google nie pochodzi od osoby, która była klientem naszego Centrum E-Moc-Ja. Jest to szalenie przykre. Jak można oceniać nas nie będąc naszem klientem … ?

Jeśli ktoś doczytał to do samego końca, to bardzo dziękujemy 😊, a jeśli ktoś podjął dezycję, aby podzielić się swoją opinią na Google, to tym bardziej 🤗😊🤗!

Oby negatywizm tego świata nigdy nie przysłonił Wam jego pozytywów.

Ściskamy Was ciepło kochani!
[ad_2]

Source