Zapraszamy na Psychoterapie CBT do Pani Oli. Aleksandra Zdancewicz Jestem psy…

[ad_1]
Zapraszamy na Psychoterapie CBT do Pani Oli.

Aleksandra Zdancewicz

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Odbyłam szkolenie z zakresu racjonalnej Terapii Zachowania w Centrum Terapii Poznawczo- Behawioralnej w Poznaniu.
W celu podnoszenia własnych kwalifikacji oraz doskonalenia warsztatu systematycznie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach naukowych.
Posiadam doświadczenie w prowadzeniu terapii osób dorosłych i młodzieży.
Obecnie współpracuję z Centrum E-Moc-Ja w Warszawie, Centrum Psychologicznym Syntonia, z Centrum Medycznym Credomed, z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Błoniu.
Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, korzystając z metod, których skuteczność została w pełni potwierdzona w badaniach naukowych.
Specjalizuję się w psychoterapii:
• zaburzeń nastroju,
• zaburzeń odżywiania,
• zaburzeń lękowych,
• zespołu stresu pourazowego
Na co dzień często ulegamy presji, podejmujemy decyzje szybciej, niż byśmy tego chcieli.
Dajemy się porwać biegnącemu tłumowi. W efekcie poświęcamy kolejne dni swojego życia na walkę o rzeczy, sprawy, których rzeczywistej wartości nie znamy.
Wspinamy się po drabinie: noga za nogą, stopień po stopniu, dzień za dniem, tydzień za tygodniem…wierzymy, że nasz trud się opłaci, dotrzemy do celu, który da nam spełnienie. Czasami jednak zapominamy sprawdzić, czy wybraliśmy drabinę przystawioną do odpowiedniej „ściany”…
Psychoterapia to okazja do tego, żeby przystanąć, spotkać się ze sobą, wysłuchać siebie, a później ruszyć w dalszą drogę, w świadomie i samodzielnie wybranym kierunku.
Jeśli jesteś na rozdrożu. Twoje myśli są źródłem cierpienia. Odczuwasz emocje, które Cię niepokoją. Szukasz celu, albo drogi to niego. Nie wiesz, co myśleć o tym, co myślisz. Robisz coś, czego nie chcesz… Przypomnij sobie, że możesz się zatrzymać…
Zapraszam do wspólnej pracy. Aleksandra Zdancewicz

#Psychoterapiacbt #terapiaonline


[ad_2]

Source