William Shakespeare powiedział: Zawsze czuję się szczęśliwy, wiesz dlaczego? …

[ad_1]
William Shakespeare powiedział:

Zawsze czuję się szczęśliwy, wiesz dlaczego? Ponieważ niczego od nikogo nie oczekuję; czekanie zawsze boli. Problemy nie są wieczne, zawsze mają rozwiązanie, jedyną rzeczą, której nie można wyleczyć, jest śmierć. Nie pozwól nikomu obrażać, poniżać ani pomniejszać swojej samooceny. Krzyk jest narzędziem tchórza, tych, którzy nie myślą.
Zawsze spotkamy ludzi, którzy winią nas za swoje problemy i każdy dostanie to, na co zasługuje. Musimy być silni i reanimować upadki, które narzuca nam życie, aby przypomnieć nam, że po ciemnym tunelu pełnym samotności przychodzą bardzo dobre rzeczy.
Zanim zaczniesz mówić … Weź wdech
Zanim powiesz … Posłuchaj
Zanim skrytykujesz … spójrz na siebie.
Zanim napiszesz… Pomyśl.
Zanim zrobisz krzywdę … Spójrz.
Zanim się poddasz … Spróbuj
Zanim umrzesz … CIESZ SIĘ!
Najlepszy związek to nie relacja z idealną osobą, ale relacja, w której każdy uczy się żyć z wadami drugiego i wie, jak podziwiać jego dobre cechy.
Ten, kto nie docenia tego, co ma, pewnego dnia będzie narzekał, że to stracił, a ten, kto raz cierpi, dostanie to, na co zasługuje.
Jeśli chcesz być szczęśliwy: uszczęśliw kogoś; jeśli chcesz otrzymać: daj sobie trochę, otaczaj się dobrymi ludźmi i stań się jednym z nich.
Pamiętaj: czasami, kiedy najmniej się tego spodziewasz, znajdą się tacy, którzy zapewnią Ci dobre wrażenia!
Nigdy nie psuj swojego prezentu z przeszłości.
Silna osoba wie, jak utrzymać porządek w swoim życiu.

Nawet ze łzami w oczach dostosowuje się do uśmiechu i mówi: Jestem DOBRY.

[ad_2]

Source