O nas

         Centrum E-Moc-Ja to zespół psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych (CBT) i trenerów posiadających certyfikaty psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Nasze Centrum psychoterapii znajduję się w trzech lokalizacjach w Warszawie, Ostrowi Mazowieckiej i Olsztynie. Z zaangażowaniem i pasją podchodzimy do swojej pracy. Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) jest metodą o najbardziej udowodnionej naukowo skuteczności we współczesnej medycynie. Jesteśmy z Wami od 2015 roku.

         

         Nasz zespół opiera się na doświadczeniach międzynarodowych terapeutów i poddaje swoją pracę regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów-dydaktyków PTTPiB. Stale rozwijamy się merytorycznie poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach np. Terapii Schematu, szkoleniach seksuologicznych (problemów osób grupy LGBTQIA) w CMKP itp. i konferencjach Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Międzynarodowych Kongresach zajmujące się tą tematyką np. World Congress of Behavioural and Cognitive Therapies.

         

         Od 2015 roku współpracujemy z Fundacjami: „Fundacja Pomóż Dorosnąć”, „Fundacja Szczęśliwej Drogi”, gdzie pomagamy osobom z domów dziecka aby mogły łagodnie przejść drogę usamodzielnienia się.

       

         Od 2018 roku prowadzimy projekty unijne w zakresie pomocy i wsparcia na rzecz osób niesamodzielnych.

         

         Terapeuci z naszego Centrum prowadzą terapię zarówno dla osób dorosłych, rodzin, par jak i dla młodzieży oraz dzieci. W naszych działaniach na każdym kroku wspomaga nas Specjalista w zakresie Psychiatrii.

         

         Służymy pomocą osobom, które zmagają się z zaburzeniami nastroju tj. depresja, różnego typu lękami, zespołem stresu pourazowego (PTSD), zaburzeniami osobowości. Pracujemy nowatorskimi metodami łącząc klasyczną psychoterapię CBT z tzw. III falą tj. terapią schematu, terapią dialektyczno-behawioralną (DBT), Mindfulness (MBCT), ACT, EMDR.

Serdeczne zapraszamy do kontaktu z nami,

Zespół Terapeutów Centrum E-Moc-Ja