Agnieszka Tousty-Ingielewicz

Psycholog i Psychoterapeutka

Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS na kierunku Social Psychology i certyfikowanym psychoterapeutą pracującym w nurcie Poznawczo-Behawioralnym nr certyfikatu 822. Aktualnie w trakcie certyfikacji z Terapii Schematów. Ukończyłam również 4-letnie studia podyplomowe CBT realizowane przez Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Rozwijam się systematycznie biorąc udział w licznych konferencjach również międzynarodowych organizowanych przez EABCT, a także szkoleniach m.in. z zakresu terapii CBT, terapii schematów, DBT, diagnozy psychologicznej itp.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego i doświadczonego superwizora-dydaktyka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (PTDBT). Staż kliniczny odbyłam na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Warszawie – Praga Południe, gdzie współpracowałam z osobami z depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, napadami paniki, psychozą. Współpracuję z dziećmi i młodzieżą z domów dziecka w procesie usamodzielnienia w Fundacji Szczęśliwej Drogi, Kliniką leczenia Niepłodności Invimed.

 

W kontakcie ze mną w atmosferze spokoju, pełnego zaufania i szacunku mają Państwo możliwość mówić o swoich problemach, troskach, niepowodzeniach i rozterkach a także o marzeniach i nadziejach.

 

Zapraszam zarówno dzieci od 10 roku życia, młodzież jak i osoby dorosłe które:

 

• zmagają się z zaburzeniami nastroju, lękami, depresją,zaburzeniami osobowości, ADHD;
• doświadczają wpływu negatywnych emocji (napadami paniki, fobiami, obsesjami) i pragną się im przeciwstawić;
• doświadczają bólu i cierpienia spowodowanego niepłodnością;
• nie radzą sobie ze stresem;
• doświadczają trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi;
• chcą pogłębić wiedzę o sobie samym, aby świadome kierować swoim życiem.

 

Prywatnie jestem mamą 8 letniej Marysi i 6 letniej Antosi. Moja praca jest moją pasją, dlatego wśród moich największych zainteresowań jest psychologia, psychoterapia oraz mindfulness. Śledzę doniesienia naukowe, badania i studia przypadków. Poza pracą jestem aktywną podróżniczką. W drogę zawsze zabieram ze sobą dobrą książkę, aparat fotograficzny, a czasami gitarę – gra na tym instrumencie przynosi mi wiele radości.

 

W tym roku podjęłam działania ukierunkowane na uzyskanie specjalisty w zakresie psychoterapii dzieci i młodzieży, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 31 stycznia 2019.