Nasz zespół

WhatsApp Image 2022-01-01 at 15.58.35

Magdalena Polakowska

Psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutką (certyfikat PTTPB nr 807). Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo–behawioralnej osób dorosłych oraz liczne kursy doszkalające także z psychoterapii dzieci i młodzieży.
Jestem także certyfikowaną psychoterapeutką Terapii Schematu oraz członkinią ISST. Podjęłam również działania w kierunku uzyskania tytułu specjalisty psychoterapii dzieci i młodzieży (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 31 stycznia 2019 r.). Swój warsztat specjalistyczny poszerzam o psychoterapię par i rodzin. Systematycznie biorę udział w licznych szkoleniach, konferencjach i kursach.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).
Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w szkole podstawowej, gimnazjum, pogotowiu opiekuńczym, poradni psychologiczno–pedagogicznej, w prywatnych ośrodkach psychoterapeutycznych i diagnostycznych. Wiedzę i praktykę pracy z pacjentem poszerzałam na stażach w Szpitalu Psychiatrycznym w Olsztynie.
Od wielu lat pracuję z osobami dorosłymi borykającymi się z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, problemami w relacjach i samooceną, poszukującymi wsparcia w różnych sytuacjach życiowych oraz zaburzeniami osobowości. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z młodzieżą, dziećmi i rodzinami.
Obecnie przyjmuję w prywatnym gabinecie w Olsztynie.