Nasi terapeuci: Sobiesław Zakrzewski Pracuję jako psycholog, psychoterapeuta p…

[ad_1]
Nasi terapeuci:

Sobiesław Zakrzewski

Pracuję jako psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (w trakcie certyfikacji) oraz specjalista psychoterapii uzależnień (w trakcie certyfikacji).

Oddany jestem przede wszystkim pracy z osobami uzależnionymi oraz szkodliwie używającymi substancji psychoaktywnych. Niosę też pomoc osobom z zaburzeniami lękowymi (napady paniki, lęk uogólniony, fobie, PTSD), a także osobom doświadczającym długofalowego stresu i kryzysów życiowych. W prowadzonych przeze mnie terapiach indywidualnych i grupowych wspólnie z uczestnikami dążymy do zrozumienia oraz wypracowania pożądanych zmian w sposobach myślenia, odczuwania i działania.

Praktykę zawodową realizuję obecnie jako psychoterapeuta z kilkuletnim stażem w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Doświadczenie zdobywałem także jako diagnosta i psychoterapeuta w Programie terapeutycznym TRAKT Uniwersytetu Warszawskiego, a także jako wolontariusz Telefonu Zaufania dla osób w Kryzysie Emocjonalnym przy Instytucie Psychologii Zdrowia.
Brałem udział w szeregu specjalistycznych warsztatów i konferencji, przynależę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz do Association for Contextual Behavioral Science, a moja praca podlega stałej superwizji.

Rozwój polega na zmianie. Możesz zmienić swoje życie poprzez zmianę sposobu myślenia i działania.
Osoby zainteresowane umówieniem terminu wizyty zapraszamy do kontaktu: 664421740


[ad_2]

Source