Nasi terapeuci: Nazywam się Magdalena Solis. Jestem psychoterapeutą specjalizuj…

[ad_1]
Nasi terapeuci:

Nazywam się Magdalena Solis. Jestem psychoterapeutą specjalizującym się w terapii poznawczo – behawioralnej, trenerem biznesu i psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. Swoją pracę terapeutyczną poddaję superwizji u certyfikowanego superwizora – dydaktyka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej (PTTPB).
Staż kliniczny odbyłam w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej SPSK w Lublinie na oddziale Leczenia Zaburzeń Schizofrenicznych oraz na oddziale Psychiatrii Sądowej, gdzie pracowałam m.in. z osobami chorymi na schizofrenię, depresję, chorobę afektywną dwubiegunową, zmagającymi się z lękami oraz z osobami z zaburzoną osobowością .
Swoją wiedzę terapeutyczną poszerzałam również na kursach doskonalących z zakresu seksuologii (ponad 100 godzin), prowadzonych przez pracowników Zakładu Seksuologii Medycznej i Psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. med. Zbigniewa Lwa – Starowicza w CMKP w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe jako psycholog zdobywałam pracując w szkole (gimnazjum), w prywatnej praktyce psychologicznej, współpracując z fundacjami oraz ośrodkami psychologicznymi a także współpracując z ośrodkiem kuratorskim.
Zapraszam osoby cierpiące na zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe (fobia, napady paniki, lęk uogólniony, lęk społeczny), zaburzenia adaptacyjne, osoby doświadczające trudności emocjonalnych, kryzysów życiowych oraz trudności w relacjach z ludźmi, żyjące w nadmiernym stresie i chcące lepiej radzić sobie z emocjami.


[ad_2]

Source