Jaki styl przywiązania reprezentujecie? Można zrobić sobie szybki test i zauwa…

[ad_1]
Jaki styl przywiązania reprezentujecie?

Można zrobić sobie szybki test i zauważyć jaki styl jest Twoim dominującym?

Czytam teraz wspaniałą książkę Glenn R. Schoraldi „Traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa”. Dziękuję GWP za tą pozycję. W tej książce możemy dowiedzieć się jak uleczyć pozabezpieczny styl przywiązania. Wizualizacje tam przedstawione mogą pokazać Wam jak odbudować zaufanie, poczucie bezpieczeństwa bo jak to kiedyś ktoś mi powiedział „Na szczęśliwe dzieciństwo nigdy nie jest za późno.” „Możemy je sobie podarować, odtworzyć i zanurzyć się w nim, kiedy juz życie zależy od nas. ” (dziękuję za te słowa ❤️❤️❤️ uwielbiam Cię).

Za Azią Archer „Silna trauma doświadczona we wczesnym dzieciństwie kształtuje równie silne mechanizmy radzenia sobie – często o straumatyzowanych dzieciach mówi się, że są nad wiek dojrzałe, lub stare maleńkie. I choć są to być może trafne spostrzeżenia, to jednak na ogół pomijają fakt, że takie dziecko zostało bardzo wcześnie odarte z niewinności i funkcjonuje w trybie przetrwania.”

Jeśli coś Cię niepokoi zachęcam Cię do przeczytania tej pozycji bo na pewno przynosi ona ukojenie i oczyszczenie.

Link do testu:

https://www.idrlabs.com/pl/styl-przywiazania/test.php?fbclid=IwAR28l0FepL27-0Hlh1NaBhrqUUEAZeD5aJZjYRPEK01JWghQ9LpbRF6wZB8

#GWP #stylprzywiązania


[ad_2]

Source