OLSZTYN #warsztaty #szkolenie #Warszawa Warsztaty „Praca z systemem rodzinnym w ujęciu…

[ad_1]
#warsztaty #szkolenie #Warszawa

Warsztaty „Praca z systemem rodzinnym w ujęciu poznawczo-behawioralnym.”

Termin: 6 września 2021, w godzinach 9-18

Kto: Centrum E-Moc-Ja wspólnie z Centrum Neurorehabilitacji w Warszawie.

Prowadząca: superwizor terapii poznawczo-behawioralnej PTTPB dr Magdalena Skotnicka-Chaberek.

Zapisy. Pod adresem centrumemocja@gmail.com, 664421740

Miejsce szkolenia: ul. Bukowińska 12, Warszawa

Firma szkolenia: zajęcia wykładowo- warsztatowe, Centrum E-Moc-Ja zastrzega, że jeśli sytuacja epidemiologiczna zmieni się warsztaty odbędą się w formie online.

Informacje ogólne: Liczba miejsc na to szkolenie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Cena. Za 10 h dydaktycznych to 300 zł.,

Szkolący się otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Warsztaty skierowane są do psychoterapeutów pracujących z dziećmi i młodzieżą, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę jak pracować z całym systemem tak, by był wsparciem dla naszego małego pacjenta. Nauczą się też jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami podczas pracy z całym systemem. Podczas warsztatów psychoterapeuci będą ćwiczyć na przykładach (najlepiej z waszych gabinetów), umiejętności konceptualizowania problemów systemu oraz adekwatnego reagowania w trudnych sytuacjach.

O prowadzącej:

Dr Magdalena Skotnicka-ChaberekPsycholog (absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego) oraz lekarz (Akademia Medyczna w Warszawie).Dr nauk medycznych, psychoterapeutka i superwizorka psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Posiada certyfikaty psychoterapeuty: Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (absolwentka pierwszego w Polsce szkolenia w latach 1998-2002, pod kierunkiem prof. Scrimaliego), EABCT oraz SITCC (Societa’ Italiana di Terapia Cognitiva e Comportamentale); Certyfikat Superwizora Dydaktyka PTTPB.W roku 2008 ukończyła specjalistyczne szkolenie w zakresie metody Przedłużonej Ekspozycji Edny Foa w pracy z pacjentami dotkniętymi PTSD prowadzone w ramach programu „Trakt” (ICGZ UW).Kieruje Centrum Neurorehabilitacji. Jako psycholog pracowała SP CSK AM w Warszawie w Klinice Neurochirurgii, oraz Poliklinice Szpitala przy ulicy Litewskiej. Jest także doświadczonym lekarzem systemu ratownictwa.Jest kierownikiem merytorycznym czteroletnich studiów podyplomowych w psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Wydziale Zamiejscowym w Katowicach, organizowanych w ramach Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.Doświadczenie zarówno psychologiczne jak i medyczne sprawia, że obszarem specjalizacji psychoterapeutycznej są problemy osób i ich rodzin dotkniętych: ADHD, całościowymi zaburzeniami rozwoju, uszkodzeniami centralnego układu nerwowego oraz zaburzeniami psychicznymi występującymi w przebiegu rzadkich chorób o podłożu genetycznym. Jest współautorką książek i licznych artykułów naukowych i wystąpień konferencyjnych poświęconych ADHD, diagnostyce psychologicznej, neurorehabilitacji i psychoterapii.


[ad_2]

Source